Meeskond

 13467768_1244702388888319_372996970_o

KAIJA PAALBERG

juhatuse liige, Lääne-Eesti regioonijuht

avalikud suhted

53 463 593, kaija(at)loomakaitse.eu

 

 

 

KRISTI METSA

Lõuna-Eesti regioonijuht

50 62 903, kristi(at)loomakaitse.eu

 

 

 

 

 

11229289_861914163862685_6055670140549607840_n

 

KRISTINA SADOHHINA

Tallinna piirkonnajuht

avalikud suhted (vene keeles)

56 865 954, kristina(at)loomakaitse.eu

 

 

 

 

KATRIN LEHTVEER

Harjumaa piirkonnajuht

50 83 336, katrin(at)loomakaitse.eu

 

 

 

LEANA LAND

Pärnumaa piirkonnajuht

56 883 622, leana(at)loomakaitse.eu

 

 

 

 

 

 

KRISTEL TÄÄR

Viljandimaa piirkonnajuht

56 830 882, kristel(at)loomakaitse.eu

 

 

 

MARGE KAJU

Saaremaa piirkonnajuht

50 10 142, marge@loomakaitse.eu

 

 

 

 

 

 

 

KARME REILJAN

Järvamaa piirkonnajuht

53 499 080, karme(at)loomakaitse.eu

 

 

 

KADRI VÕREL

juhatuse liige

Võru-, Põlva- ja Valgamaa piirkonnajuht

kadri(at)loomakaitse.eu

 

 

 

13423950_10204659106996331_2859272460623262532_n

 

PIRET TEES

juhatuse liige

piret(at)loomakaitse.eu

 

 

13906589_1237828329561023_4266678580542938724_n

 

PILLE TEES

juhatuse liige

pille(at)loomakaitse.eu

 

 

     

HEIKI VALNER

juhatuse liige

heiki(at)loomakaitse.eu

 

 

 

 

12722524_1582424055411755_1115375559_o

 

KEITY SÄRG

“eksootikute ja reptiilide” töörühma ekspert

56 770 472

Tallinn, Helsinki

 

 

 

 

 

PEETER PÕLDSAM

“eksootikute ja reptiilide” töörühma ekspert

 55 16 033

Pärnu

 

       

                                        

 

VICKY KORJU

haavatud ulukite järelotsing Harjumaal

56 674 228,  vickykorju@gmail.com

 

 

12065748_448948878610439_6171429657483880912_n

 

ANNIKA ALLIKSOO

fundriser

56 853 355, annika(at)loomakaitse.eu

 

 

 

MARGUS MERIMA

fundriser

margus(at)loomakaitse.eu

 

 

 

MERILY VAKKER

veebihaldus

 

 

getter

 

GETTER MADISON

IT- ja veebihaldus

 

 

 

 

 

SILLE BÕSTROVA

dokumendihaldus, vene keele tõlk

 

 

 

 —————————————————————————————————————————————————–     

“LOOMAPÄÄSTE” töörühma reageerijad

Põhja-Eesti                                                                                             Lõuna-Eesti

  1. Heiki Valner                                      Marget Kaldjärv                       Kristi Metsa
  2. Piret Tees                                           Martti Miitel                             Kadri Võrel
  3. Pille Tees                                            Marilin Toome                         Kristel Täär
  4. Kristina Sadohhina                          Karoli Helia Kolk                     Kerli Kurvits
  5. Eerik Seppel                                      Merilin Septer                          Margus Vilde
  6. Stina Rammul                                   Moonika Nigul                         Mirjam Koor
  7. Anastassija Mihhalskaja                 Jevgenia Moskaljuk                Getter Madison
  8. Jelena Bugrova                                 Ülle Kapanen                            Andri Eiert
  9. Inga Nadel                                         Elle Purde-Prits                       Pille Priidik
  10. Kerli Kriibi                                                                                             Merle Torim
  11. Õnnela Videse                                                                                       Kirke Roosaar
  12. Vicky Korju                                                                                            Keiu Merimaa
  13. Katrin Lehtveer
  14. Jaanika Jakobi
  15. Kristine Muldma
  16. Keity Särg
  17. Eneli Kristenbrun
  18. Kerli Kuller
  19. Piret Pernik
  20. Elisabeth Rooväli
  21. Siret Sivonen
  22. Anette Marlen Ott
  23. Margit Männamaa
  24. Sille Bõstrova
  25. Merily Vakker

Lääne-Eesti                 Ida-Eesti                                             Kesk-Eesti

  1. Kaija Paalberg             Merle Laur                                         Karme Reiljan
  2. Leana Land                  Julia Tkatšenko                                 Andres Liidlein
  3. Edit Annusver             Jekaterina Prudnikova                     Helena Kask
  4. Ande Arula                   Victoria Tisler                                    Kristiina Pärgma
  5. Ly Mäemurd                Liliana Maršalak                               Erko Elmik
  6. Marge Kaju                                                                                Kärt Sujetov
  7. Anna-Liisa Kakku                                                                    Marina Lozovski
  8. Elo Reits
  9. Andris Tamleht

——————————————————————————————————————————————————

“ÕIGUSABI” ekspertgruppi kuulub 9 juristi ja advokaati

“HOBUABI” töörühma tegevuses osaleb 18 hobuse- ja talli omanikku

“METSLOOMAABI” töörühma kuulub 13 eksperti

“EKSOOTIKUTE JA REPTIILIDE” ekspertgruppi kuulub 6 spetsialisti

“KASSIABI” töörühmas tegutsevad 20 vabatahtlikku kassisõpra ja hoiukodu pakkujat

“KOERAABI” töörühma kuulub 17 koerakasvatajat ja -sõpra

Lae alla kui PDF